Make-up rady a tipy, které musíš znát!

Make-up rady a tipy, které musíš znát!

Být krásná – to je odjakživa přirozeností každé ženy. A pokud si cestou ke kráse i ty pomáháš make-upem, mám pro tebe několik make-up rad, které prostě musíš znát. Zajímá tě, jak dělají slavným ženám vizáže profesionálové? Přečti si těchto několik tipů, které tě budou stát jen pár korun a přitom dodají tvému vzhledu efekt jednoduché krásy! Zjisti, jak získat profesionální vzhled už za několik minut. A kamarádky ti budou závidět, že vypadáš tak skvěle.

Trik s červenými rty

Přichází jaro a s ním se probouzí i naše oblíbené barvy! Mnoho žen miluje krásné červené odstíny rtů, které působí tak živě a svůdně. Snadné to ovšem není ani zdaleka. Pro ten nejlepší efekt vyzkoušej pestře červenou tužku na rty a čistý lesk. Tak získáš dokonale jemný vzhled červených rtů. Je to tak jednoduché! Navíc odstín tužky, množství lesku a celkový vzhled si můžeš určit prakticky sama. Ještě lépe rty vypadají, když spáruješ tužku s leskem zlatým!

Make-up rady a tipy, které musíš znát!

Použij vynalézavost a poraz akné jednou pro vždy

Některé pupínky můžou být pořádně velké, a tak se jejich skrývání a všelijaké způsoby odstraňování může jevit jako nadlidský úkol. Jestli i ty prohráváš válku s odstraňováním akné, vytáhni zbraň silnějšího kalibru – všechno zakryj. Nejdříve namaž místo osvědčeným hydratačním krémem, chvilku počkej a použij trochu přípravku na odstranění akné. Dále natečkujte místo make-upem nebo BB krémem a nakonec použij pudr.

Organizace make-upu šetří tuny času

Když hned víš, kde sis naposledy nechala svou oblíbenou tužku na oči, kterou chceš zrovna rychle použít, ušetříš si mnoho času! Vyhraď si jedno místo, kde si budeš shromažďovat všechen svůj make-up, pomůcky k němu a další zkrášlovací přípravky. Určitě se tím nedopustíš ani té nejmenší chyby! Stačí malá krabička nebo několik malých poliček před zrcadlem – můžeš si je vyrobit i sama. Potom už se můžeš rozloučit s věčným lovením řasenky či rtěnky v kabelce a zásuvkách. Taky si můžeš koupit praktická organizátor a vše tak dostane své vlastní místo.

Jak opravit zničený pudr a oční stíny

Spadla ti na zem nová paleta očních stínů a je tak odsouzena k vyhození? Šaháš do kabelky, vytahuješ svůj oblíbený pudr a při jeho otevření zjišťuješ, že se rozbil na milión kousků? Nezoufej, ještě není všem dnům konec! Existuje jednoduchý způsob, jak takovou škodu můžeš napravit. Všechno, co potřebuješ, je jakýkoliv čistý alkohol a chvilka času na opravení tvého práškového produktu. Jenom nalij trochu lihového roztoku na prášek, zarovnej povrch do hladka a čekej. Jakmile alkohol uschne, produkt je jako nový a můžeš jej znovu s radostí používat!

Make-up rady a tipy, které musíš znát!

Dokonalá oční linka

Ať už v drogerii nebo na internetu, všude najdeš miliardu různých druhů očních linek. To může být pro nás ženy zastrašující – vybrat to pravé ořechové často není zrovna nejjednodušší záležitost. Přesto se rozhodně tekutým očním linkám nevyhýbej. Jejich použití je stejně jednoduché jako použití tužky. Některé tekuté oční linky obsahují jako součást štěteček s jemným hrotem. Tady je jednoduchý tip, jak zvládnout základy používání tekutých linek – pro úspěch si nejdříve mezi řasami nakresli malé tečky, které jen jednoduše linkou pospojuješ. Easy peasy!

Make-up rady a tipy, které musíš znát!

Jak zabránit korektoru v usazování?

Pokud má tvůj korektor tendenci usazovat se během dne v jemných záhybech kůže, vyzkoušej tento patentovaný trik. Smíchej dohromady korektor s očním krémem v poměru 1:1. Přípravek nanes štětcem na korektor a tak docílíš perfektního krytí. Oční krém nejen dodá léčitelskou schopnost, ale také udrží prostor hydratovaný. Mačkání korektoru se tak stává v okamžiku minulostí!

 Největší trik profesionálů – dlouhé a husté řasy

Na tento trik už s největší pravděpodobností přišlo mnoho žen. Přesto pokud mezi ně nepatříš, rozhodně nepřestávej číst! Stačí místo jediné řasenky použít hned dvě – je to logické, že? Každá řasenka má své specifikum – proč toho tedy nevyužít a nezdokonalit si řasy ještě více? Osobně jen ve velmi výjimečných případech, ale přesto hodně nerada používám umělé řasy. Mám o to větší radost, když se mi podaří docílit totožného efektu, ale přirozenou cestou. Během aplikování ale nezapomeň párkrát pročesat své řasy hřebínkem, protože jedině tak zabráníš jejich slepení.

Tak a teď už můžeš jít kdekoli – všude se bude tvůj perfektní make-up vyjímat!

 

Written By
More from Therese
Sníh – jen bílá ledová hmota? Co všechno o něm nevíte?
Padá sníh, padá sníh, pojedeme na saních… Za okny se nám v tomto...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *