Na co do kina na přelomu května a června 2015?

Taky máte rádi pocit, když si koupíte popcorn a Colu, posadíte se s důvěrně známou osobou do měkkých sedadel, pořádně se ponoříte do opěradla a čekáte, až to drama začne? Myslím, že je mnoho lidí, kteří rádi chodí do kina. Na jaké novinky se tedy můžeme těšit během druhé poloviny května a celého června? Podívejte se na několik ukázek, které si nesmíte nechat ujít!

Ladíme 2

V hlavní roli s kráskami jako Anna Kendrick, Rebel Wilson, Hailee Steinfeld a Brittany Snow přichází od 14.května do našich kin pokračování zábavné hudební komedie Ladíme (Pitch Perfect). Nadané acapellistky Belly jsou zpátky, a jsou ještě lepší, než kdy jindy. Po naprostém ponížení před samotným prezidentem Spojených států amerických jsou Belly vyřazeny z aca-kruhu. Aby si očistily své jméno a obnovily zpátky svůj status, rozhodnou se pro nemožný úkol – vyhrát Mezinárodní soutěž, kterou nikdy žádný americký tým nevyhrál. K výhře ale nestačí pouze dokonalé hlasy, musí také prohloubit svá kamarádství a vztahy v sesterství. Jedině tak mohou oslnit obecenstvo svým aca-kouzlem. Splní se zpěvačkám jejich sen?

Země zítřka

Mladičká vědou nadšená a optimistická Casey a bývalý dětský génius Frank žijící v deziluzi světa jsou spojeni osudem. Je jim souzeno, aby se vydali na nebezpečnou misi, během které mají objevit tajemství záhadného místa ztraceného v časoprostoru a známého pod názvem „Tomorrowland“, „Země zítřka“. Na tomto místě musí udělat něco, co navždycky postihne lidstvo i je samotné. V hlavních rolích se můžeme těšit na slavného George Cloonyho a talentovanou mladou herečku Britt Robertson. V kinech od 21.května.

Divoká dvojka

Reese Witherspoon si v tomto snímku zahrála upjatou policistku jako podle učebnice, které je svěřeno chránit svědka aktuálního soudního procesu – sexy vdovu po místním dealerovi drog, v jejíř roli se objevuje krásná Sofía Vergara. Tyto dvě krasotinky si během útěku Texasem před zkorumpovanými policisty a zabijáky zažijí mnoho nebezpečného dobrodružství a můžeme se těšit na nejednu akční scénu, která zahrnuje podpatky a zbraně. Tato akční komedie na nás v kinech bude čekat od 28.května.

Insidious 3: Počátek

Od 4. června si můžete v kinech zkouknout další pokračování amerického hororu Insidious. Nadaná jasnovidka Elise Rainier se rozhodne kontaktovat mrtvé, aby tak podala pomocnou ruku dospívající dívce, kterou si vybrala nebezpečná nadpřirozená bytost jako svůj příští terč. Jde o situovaný prequel, který líčí osudy Elise ještě v době před strašidelnými zážitky rodiny Lambertů. Milovníci hororové americké klasiky se mají na co těšit!

Na přelomu května a června v letošním roce čeká česká kina určitě pořádná dávka filmové zábavy. Takže neváhejte, běžte si rezervovat lístky a třeba jimi někoho můžete překvapit – takové pozvání do kina potěší kohokoli.

Written By
More from Therese
Motivační citáty #1: Oprah Winfrey
Oprah Winfrey, jedna z nejbohatších a nejúspěšnějších žen na světě, si prošla obtížnou...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *