Stoly pro balkon, terasu a zahradu – vyberte si sortiment pro sebe a své blízké

Stoly pro balkon, terasu a zahradu – vyberte si sortiment pro sebe a své blízké

Chcete trávit čas s nájemníky a hosty na terase, balkonu nebo na zahradě? Samozřejmě, že nejlepší způsob na společné chvíle je relax a povídání si při oblíbeném pivu, sklence vína, kávy, čaje, džusu nebo jídla. Stojí za to mít v takových okamžicích stůl, u kterého budete moci sedět společně.

Jak si vybrat zahradní stoly, aby ladily s vaším stylem? Má jejich kvalita opravdu takový význam, jako tvrdí výrobci? V další části textu se o tom přesvědčíte.

Velikost je základem

Na velikosti nezáleží – to je největší lež, pokud jde o nábytek a bytové vybavení. Nejdůležitějším aspektem je sladění zahradního stolu s nemovitostí. Stojí také za to přistupovat k tématu obezřetným a rozumným způsobem. Pokud nemáte spolubydlících a zřídka přijímáte hosty, nepotřebujete vybavení, které je pro 8-10 hostů. V takových okamžicích stačí středně velký stůl pro 4 osoby nebo dokonce malý konferenční stolek, při kterém budou pohodlně sedět pouze dva.

Design zahradního stolu

Zahrada je místem, kde máme obvykle spoustu volného prostoru. Dokonce i malé objekty jsou prostornější než terasy a balkony. Takže je dobré využít tuto oblast k plánování místa k odpočinku – ať už je to relaxace s přáteli, nájemníky nebo o samotě.

Tak jak si vybrat stoly pro zahradu tak, aby jejich design zapadal do příjemné stylizace? Pokud se jedná o prostor v tradičním/klasickém stylu, je ideální volbou dřevěný stůl v jeho přirozené nebo mořené barvě. Pro modernějších projektech je dobré sahat po černých, šedých nebo bílých stolech – i když jsou vyrobeny ze dřeva.

Design stolu pro balkon nebo terasu

Balkonové stoly jsou obvykle k dispozici ve dvou variantách – jako malé skládací stojící stoly a výrobky s háčky pro zavěšení desky stolu na bocích. První z možností je skvělou investicí do středně velkých balkonů. Druhá je (v jistém smyslu) poslední možností pro podélné a úzké struktury. To ale vůbec neznamená, že takový stůl se zavěšením je nepohodlný. Dva lidé se při něm můžou najíst v pohodlných podmínkách.

Terasové stoly, naopak můžou být pestrá a jejich velikost, výšku nebo styl můžeme přizpůsobit velikosti nemovitosti. Skvělý nápad je koupit si skládací stůl, který má po složení velikosti typu 80×80 cm a je určen max. 2-3 osoby. Po rozložení mohou být až 2 – 3krát širší. Díky tomu budete mít možnost přizpůsobit terasový stůl vaší situaci, potřebám a očekáváním. Jedná se o velmi funkční řešení hodné pozornosti.

Written By
More from PR článek
Ekologická nemusí být zdravá aneb Na co si dát pozor při výběru podlahy
Podlaha zaujímá podstatnou část životního prostoru, a má tedy značný vliv na...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *