Ubytování v srdci Jeseníků

Jeseníky jsou úžasné hory plné míst, která stojí za to objevit. Nabízí nespočet aktivit v létě i v zimě,  můžete zde relaxovat a nabírat síly odpočinkem. Abyste si z hor odvezli krásné zážitky, myslete i na kvalitní ubytování, které je nedílnou součástí každé dovolené.

Ubytování ve Filipovicích – Horská chalupa

Filipovice mohou být považovány za srdce Jeseníků – je to odtud kousek k většině atraktivních cílů pro návštěvníky jesenických hor, ať už jsou to sportovní aktivity nebo zajímavosti.

A právě ve Filipovicích je krásná horská chalupa, která je nově zrekonstruovaná a poskytuje svým hostům vysoký komfort. Ubytování je zde možné ve 3 samostatných apartmánech po 4 lůžkách. Apartmány mají vlastní sociální zařízení i obývací pokoj s veškerým zařízením, které zde očekáváte. V plně vybavené kuchyni s můžete připravit své oblíbené pokrmy.

Léto nebo zima, ubytování je tu prima!

Ubytovat se tady můžete v létě, kdy je k dispozici venkovní posezení s grilem a na zahradě jsou umístěny zábavní prvky pro děti. V zimě oceníte vnitřní vybavení chalupy – novu saunu s odpočívárnou. Děti jistě rády zavítají do dětského koutku, kde si najdou oblíbenou zábavu.

Horská chalupa Filipovice je situována v okrajové části obce Bělá pod Pradědem pod východním svahem hřebene masívu Hrubého Jeseníku. Je tedy skvělým výchozím bodem k poznávání jesenických hor. Nachází se na slunném a dobře přístupném místě s výhledy na hřeben Jeseníků.

Tel.: +420 777 121 043
E-mail: info@penzionfilipovice.cz
www.penzionfilipovice.cz

Tags from the story
,
Written By
More from PR článek
Základní dopravní značky by měly umět i menší děti. Jak je to naučit?
V životě (téměř) každého rodiče nastane okamžik, kdy nad dítětem ztratí stoprocentní...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *