Svatební účes – drdol nebo rozpuštěné?

svatební účes
Svatební účes - drdol nebo rozpuštěné?

Jistě každá žena touží po vysněném okamžiku slavnostního dne, kdy stojí před oltářem a vítězoslavně říká „ANO“, které zde má mocnou váhu. Díky němu a dalším náležitostem se tak stáváte novomanželi a slibujete si věrnost a oddanost v dobrém i špatném. Určitě chcete ten den vypadat skvěle, aby vaše vizáž každému vyrazila dech. Pokud jste zvládla výběr prstenů a svatebních šatů, měla byste brát v potaz i své líčení a také svatební účes.

Dnes si popovídáme o svatebních účesech, které jsou na hlavní scéně. Určitě by váš svatební účes měl korespondovat s výběrem šatů a dalšími důležitými doplňky. Své představy konzultujte s kadeřnicí, která má s účesy zkušenosti a vy se tak nebudete bát, svěřit se do její péče. Podle referencí si volte kadeřnici a proberte s ní vše, na čem vám ten den záleží.

Svatební účes není dnem pro radikální změny

Určitě je zde tvůrčí osobitost vítaná, ale všeho moc škodí. Pokud jste myslela, že si dáte nový přeliv nebo barvu, zvažte i to, že se sama sobě nemusíte v nové barvě líbit. Odrazí se to tak i na vaší náladě a svatební den nebude zrovna tím nejšťastnějším, tak jak by měl být. Nechte si jen osvěžit vaší stálou barvu, která bude lesklejší a mnohem zářivější. Konečky byste neměla mít poničené a roztřepené, protože je to vidět, pokud se neschovají do drdolu. Aplikace vlasové kúry je před účesem zcela jistě na místě.

Drdol nebo rozpuštěné?

Pokud zvažujete drdol, je vhodnější si umýt hlavu den předem. Vlasy nejsou tak jemné a lépe se do drdolu fixují. Určitě nevěsta, která je o mnoho menší, než její partner s objemným drdolem a podpatky docílí optického prodloužení celé postavy. Pokud je naopak váš partner menší, spíše se přiklánějte k variantě hladkého vyžehleného účesu.

S vyčesanými vlasy navíc využijete i toho, že vám vynikne linie mezi obličejem a krkem. Vaše šíje bude neodolatelná. Dlouhé vlasy lze nechat i rozpuštěné a zaujmout zase krásnou hřívou, ale určitě je váš partner ocení i v culíku nebo v lehce svázaném copu.

Hladké i vlnité účesy z rozpuštěných vlasů jsou exkluzivní pro svatební příležitosti. Vlasy oživte klidně čerstvým květem nebo pinetkami a jinými trendy ozdobami. Vlasy se doporučuje silněji fixovat tak, aby účes vydržel i vaše taneční kreace. Na tento den si ráda vzpomenete i na fotografiích. Vaše rodinné album tak bude bez chybičky.

Tags from the story
, ,
Written By
More from Darkon
Žhavý trend – biokosmetika
Stejně jako jsou hitem biopotraviny, na odiv se vystavují i produkty z kosmetických...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *