Temple Run a GT Racing 2

Hry, které vám zaručí adrenalin v krvi!
Zažijte plno zábavy s hrami pro iOS.

Venku je nepříznivé počasí a vy musíte sedět doma? Určitě se nudíte a jediné po čem nyní toužíte je zažít trochu zábavy. My vám zde dnes nabídneme nejen zábavu, ale také značné množství adrenalinu v krvi, který vám dopřejí hry Temple Run a GT Racing 2.

Tyto hry jsou pro vás v iStore dostupné zdarma a ihned po jejich stažení vás překvapí velmi dobře zpracovaná grafika, kterou tyto hry disponují.

Temple Run a GT Racing 2 jsou hry, kde půjde především rychlost, ovšem v každé hře se jedná o jinou rychlost. V Temple Run budete muset především rychle reagovat na situace, které vám zde nastanou a v GT Racing 2 budete mít za úkol se pohybovat s vašim automobilem co nejrychleji, abyste vyhráli závod.

Temple Run

Běž a nezastavuj se! O tomto je hra Temple Run.
Skvělá hra, kde jde především o rychlost.

Temple Run je akční hra, která vám na první pohled může připomínat známého televizního hrdinu Indiana Jonese. Vy se však s vašim hrdinou stejně tak jako Indiana Jonese vydáte na dobrodružnou cestu plnou překážek a pokladů s tím rozdílem, že vaše honba se bude zaměřovat na bonusy a mince. Hlavním cílem hry je nahrát vysoké skóre, které se z části odvíjí od uběhnuté vzdálenosti a počtu nasbíraných mincí.

V této hře je velmi snadné zahynout, může vás chytit smečka divokých opic, můžete spadnout do vody, udeřit se do kořene stromu nebo se spálit o ohnivé plameny a podobně. Všemu se dá však zabránit, pokud budou vaše reflexy pohotové.

Ke hře Temple Run patří i plnění různých misí, které rozhodně nejsou žádnou jednoduchou záležitostí. Většinou se jedná o velmi dlouhou listinu plnou úkolů, které budete muset co nejrychleji splnit.

Za získané mince svou postavu můžete vylepšovat a vaše nahrané skóre pak jednoduše sdílet na sociálních sítích jako např. Facebook, a podělit se tak s kamarády o vaše úspěchy.

GT Racing 2

GT3 Racing 2 je závodní hra pro iOS.
Vyhrávej závody, zlepšuj a nakupuj auta a hlavně, užívej si plno zábavy!

GT Racing 2 pochází od společnosti Gameloft, která se snažila vytvořit co nejvíce realistické automobilové závody pro všechny příznivce závodních her a myslím si, že se jim to v této hře dokonale povedlo. Ve hře se můžete těšit na vynikající grafické zpracování, hratelnost a na velké množství luxusních automobilů značky Audi, Ferrari, McLaren, Volkswagen, Alfa Romeo, Toyota a tím to rozhodně nekončí. GT Racing 2 se může pyšnit celkem 67 automobily od 35 výrobců.

Na začátku hry však budete mít odemknuté pouze dva automobily, které můžete využít k závodění a zbytek je nutné si odemknout dlouhodobým hraním a vyhráváním závodů. Každý závod bude pro vás těžší a těžší, a proto je důležité své auto po každém závodu vylepšovat, aby vás soupeři neporazili, což vás bude stát nemalé množství peněz. Tím se také automaticky prodlouží doba šetření na nové automobily, které je možné zakoupit.

Na závěr bych jen dodal, že celá tato hra je pro vás dostupná zdarma a můžete si ji pohodlně stáhnout do vašeho iPhonu nebo iPadu v App Store.

Tags from the story
, , , ,
More from Michal Kubátko
Logické hry pro iOS #1
Máte rádi hry u kterých musíte přemýšlet nebo máte možnost se vzdělávat?...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *