Logické hry pro iOS #2

Logické hry zdokonalují vaše přemýšlení.

Po předešlém článku Logické hry pro iOS #1 vám zde přináším pokračování, kde vám dám opět dva tipy na zajímavé a logické hry pro tablety a mobilní telefony s operačním systémem iOS, které rozhodně stojí za stáhnutí.

Jelikož u těchto her musíte neustále přemýšlet nebo se soustředit, jsou logické hry jako Cut The Rope Free nebo Jigsaw puzzle vhodné i pro vaše ratolesti, které si zde můžou zábavnou formou zdokonalovat své myšlení.

Hraní těchto her bude mít pro vaše děti jen a jen pozitivní vlivy na rozdíl od jiných her, které vašemu dítěti jen užírají čas a jejich mládí.

Cut The Rope Free

Cut The Rope Free je logická a zábavná hra, která by vám neměla chybět ve vašem telefonu nebo tabletu.
Cut The Rope Free logická hra vás jen tak neomrzí.

Velmi návyková hra pro děti i dospělé, která nese název Cut The Rope Free vám nabídne plno zábavy při překonávání různě náročných úrovní. Ve hře na vás čeká roztomilá zelená příšerka, která má velmi ráda cukrovinky a vašim úkolem je, aby se každá cukrovinka, dostala do úst zelené příšerky. Věřím, že Cut The Rope Free si vás získá již po prvním zahrání.

Vývojáři této hry se snažili tuto hru zpřístupnit opravdu pro každého, důkazem může být velké množství jazyků, ve kterých je tato hra pro hráče k dispozici. K učení novým jazykům vám však hra moc nepomůže, protože má zdaleka jiný cíl, kterým je řezání lan tak, aby se cukrovinka dostala vždy do úst příšerky. Mimo tento úkol je však ještě důležité při plnění úkolů také sbírat hvězdičky.

Cut The Rope Free vám zkrátka nabídne mnoho skvělé zábavy, kterou si můžete užít zcela zdarma pod podmínkou, že vám nebude vadit, když na vás občas vyskočí nějaká z reklam, kterou nepůjde vypnout dříve než uplyne určitý časový limit o délce většinou třiceti sekund.

Jigsaw Puzzle

Skládejte puzzle na vašem mobilním telefonu či tabletu.
Jigsaw Puzzle vám umožní skládat obrázky s různou tématikou.

Skládáte rádi puzzle, ale doma už vám nezbylo jedno jediné, které by ještě nebylo poskládané nebo zarámované? Pak přišel čas na skládání puzzle v digitální podobě, které můžete skládat kdykoliv a kdekoliv jen budete chtít.

Jigsaw Puzzle je propracovaná hra, která vám již ve verzi zdarma, poskytne celkem osm různých obrázků, které si můžete poskládat. Stačí si jen zvolit ten, který se vám nejvíce bude líbit a následně vybrat počet dílku, ze kterých by se měl skládat. Obrázek se může skládat ze 4-100 dílků a bude jen na vás, jaký druh obtížnosti vám bude vyhovovat.

Jakmile poskládáte všechny puzzle ve všech úrovních neboli obtížnostech, nemusíte se bát, že hra již bude pro vás nepoužitelná, protože každý den máte možnost si poskládat zdarma jeden nový obrázek pro daný den nebo si zakoupit za směšné peníze balíček několika dalších obrázků. Po aktivování premium účtu se vám pak nabízí i funkce skládání puzzle z vlastních fotografií.

Jigsaw Puzzle se dá hrát na výšku i na šířku, stačí pouze zapnout rotaci před spuštěním hry.

More from Michal Kubátko
Tlačítko repeat na YouTube
YouTube je populární video server, který denně používáme na svých počítačích, mobilních...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *