Tlačítko repeat na YouTube

Stačí pár pluginů a tlačítko repeat na YouTube můžete mít i vy!
Vyřešte jednou pro vždy problém s chybějícím tlačítkem repeat na YouTube

YouTube je populární video server, který denně používáme na svých počítačích, mobilních telefonech a tabletech pro přehrávání oblíbených písniček nebo videí. Neznám nikoho ve svém okolí, kdo by tento video server nevyužíval nebo dokonce měl k němu nějakou výtku. Já však jednu výtku mám.

Chybějící tlačítko repeat na YouTube

Tohle tlačítko mi na video serveru YouTube vždy chybělo, ale nyní už je tento problém minulostí, jelikož sem jej snadno vyřešil a vyřešit jej můžete i vy. Stačí zvolit jednu z možností níže, která vám bude nejvíce vyhovovat. Vše již nechám na vás.

Jak vyřešit chybějící tlačítko repeat (opakovat)?

Vyřešit tento problém jde jednoduše a celý proces vám zabere jen několik málo sekund.

Deseti hodinová verze

Mnoho lidí se snaží tento problém vyřešit tak, že hledá deseti hodinové verze svých oblíbených písniček či videí, aby se vyvarovali neustálému klikání na tlačítko play (přehrát) po každých pár minutách. Ano, i toto je řešení, ale věřte, že ne vždy bude vaše oblíbená hudba nahrána na YouTube v deseti hodinové verzi. Navíc díky tomu, že mnoho lidí nezná fígle na to, jak si poradit s chybějícím tlačítkem repeat, pak zaplavuje youtube mnoha daty, která jsou vlastně úplně zbytečná.

Nechte si tedy tuto variantu jen jako poslední možnost a zvolte si něco spolehlivějšího z možností níže.

Speciální webová stránka

Na internetu se vám nabízí velké množství webových stránek, které vám umožní přehrávat opakovaně vaše oblíbené písničky z YouTube kdykoliv jen budete chtít. Proč tedy tuto možnost nevyužít? Výhodou těchto speciálních webových stránek pro opakované přehrávání písniček/videí z YouTube je, že nebudete muset do svého počítače nic přidávat neboli instalovat.

Stáhněte si do prohlížeče plugin

Plugin je asi nejlepším možným řešením, které můžete udělat. Jste-li vlastníkem internetového prohlížeče Google Chrome, mám pro vás několik pluginů, které vám mohou pomoci.

Auto Replay for YouTube™

U pluginu Auto Replay for YouTube™ naleznete vždy pod každým videem na YouTube políčko Auto Replay, které vám po zaškrtnutí zajistí opakované přehrávaní videa či písničky.

Listen on Repeat Youtube Video Repeater

Skvělý plugin, který se vám po přidání do prohlížeče Google Chrome zobrazí v horní liště. Pokaždé, když budete mít potřebu nějaké video přehrávat opakovaně, kliknete na tlačítko tohoto pluginu v horní liště a automaticky budete přesměrováni na speciální stránku, kde se vám mimo opakování daného videa bude také ukazovat, kolikrát jste si dané video nechali opakovaně přehrát.

YT Repeat

U pluginu YT Repeat se vám na stránkách YouTube zobrazí políčko s možností repeat, které stačí zaškrtnout a pak si můžete vychutnávat opakované přehrávání toho co máte rádi. Jedná se o jednoduchý, ale velmi dobře funkční plugin.

Tags from the story
, , ,
More from Michal Kubátko
Oddechové hry pro iOS #2
V minulém článku zaměřeném na oddechové hry jsme se mohli seznámit s...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *