Jak ušetřit při nákupu herního notebooku?

Jak ušetřit při nákupu herního notebooku?

Sháníte kvalitní, ale nepříliš drahý notebook na hraní? Nechcete do notebooku investovat příliš mnoho peněz, avšak rovněž nechcete, aby na něm pokulhávala grafika anebo měl jiné znatelné vady na kráse? 

V tom případě je nezbytně nutné vědět, co všechno by takovýto herní notebook měl ve své podstatě splňovat, aby jeho majitel dosáhl naprosto famózního herního výsledku. 

Zároveň vám při této příležitosti představíme, jakým způsobem byste mohli při koupi herního notebooku ušetřit.

Co by vám měl kvalitní herní notebook nabídnout?

Za prvé by vám měl levný herní notebook nabídnout rozlišení a to minimálně 1 920 ×1 080 bodů. Rovněž by měl bez okolků disponovat panelem typu takzvaného IPS. U operační paměti by neměl jít níže jak na 8 GB. 

Tou další polovinou GB by měl být opatřen NVMe SSD. K nezapomenutelnému zážitku z hraní by vám měl rovněž dopomoci neméně důležitý procesor, a to nejlépe z řady Core i5 či velmi populární Ryzen 5. 

Zapomínat byste při svém výběru neměli rozhodně ani na výdrž baterie, která vám zaručí dokonalý herní prožitek na několik desítek hodin.

Herní notebooky se vším všudy

Kvalitní herní notebooky by měli kromě jiného obsahovat velmi kvalitní grafickou kartu, která k herním notebookům neodmyslitelně patří. Velkou neznámou se pro většinu zákazníků rovněž stává i displej samotného notebooku, který by rozhodně neměl disponovat připojením přes takzvaný TN kabel. 

Pokud by vám navíc zajímal velmi populární plotnový disk bez SSD části anebo takzvané Optane paměti, můžete sáhnout po kvalitních repasovaných noteboocích, které jsou velmi kvalitní a zároveň se prodávají za více než rozumnou cenu. 

Rovněž je také žádoucí se vyhnout takzvaným úsporným modelům procesorů Intel takzvané sedmé generace. Plastová herní konstrukce je u herních notebooků rovněž velkým přešlapem.

Repasované herní notebooky se vyplatí

Pokud chcete na svém herním notebooku přece jen ušetřit nějakou tu korunu, je vhodné se poohlédnout po takzvaných repasovaných noteboocích. Repasovaný herní notebook totiž dokáže velmi slušně posloužit i za cenu až o 70 % nižší, než je tomu u nových modelů. 

Tyto takzvané použité herní notebooky prochází před samotným prodejem velmi náročným testováním a v případě nutnosti jsou jim jisté části notebooku vyměněny za nové. Záruka na tyto notebooky je rovněž velmi příznivá a sice činí 12 měsíců. 

Pokud tedy máte v plánu ušetřit nějakou tu korunu, ale rozhodně se nechcete spokojit s průměrným notebookem, který nebude zvládat náročnost současných her, je dobré se po těchto repasovaných noteboocích poohlédnout a vybrat si ten svůj vysněný. 

Váš herní zážitek bude s takovýmto herním notebookem naprosto famózní a bude trvat neuvěřitelně dlouhou dobu.

Written By
More from PR článek
Nevíte, jaké světlo použít do chodby? Poradíme vám!
I když se to nezdá, chodby patří mezi velmi důležité součásti interiérů....
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *