Kolagenové injekce: opravdu jsou účinné

kolagen
Kolagenové injekce: opravdu jsou účinné

Trápí vás vrásky? Zatočte s nimi jednou provždy! Kolagenové injekce jsou opravdu účinnou zbraní. Vrásky se vyhladí a estetické změny uvidíte na první pohled i vy sama. Po 35. roce věku ženě ubývá tvorba koenzymu Q 10, což si samozřejmě vezme svou daň. Pokud žena nezačala s péčí o pleť v tomto věku, potýká se zřejmě se suchou zhrubělou pletí, která je bez života.

Plastická chirurgie je již téměř jediné řešení, kterým se vrásek zbaví. Aplikace krémů v případě hrubých vrásek, které jsou opravdu v pleti doslova vtištěny, už tolik nepomůže. Je na čase přistoupit k radikálnějšímu a účinnějšímu řešení – kolagenové injekce.

Kolagen a modelace rtů

Kolagen se používá, jak k vyhlazení vrásek, tak pro modelaci rtů. Pokud vám vadí, že máte rty příliš tenké a postrádají smyslnost, kolagenové injekce je vyplní a vy budete vypadat více sexy a přitažlivě. Navíc kolagenové injekce jsou šetrnější, než klasický botulotoxin.

Jak se kolagen do těla vpravuje

Kolagen se jemně vpichuje pod kůži, nevyžaduje ve většině případů místního znecitlivění. Zákrok je rychlý a docela jednoduchý. Nehledejte složitosti v něčem, v čem nejsou. Jen se neděste otoku, který se bezprostředně po aplikaci může objevit. Jak rychle přišel, měl by i odeznít, pokud aplikace proběhla správně. Tělo ovšem kolagen po určité době vstřebá, je potřeba ho do těla zase dodat, aby opět účinkoval. Časové rozmezí se tak pohybuje od 3 – 5 měsíců. Ne každá žena na to má finanční prostředky, ale pokud nejste nikterak limitována, zřejmě budete ochotná za perfektní výsledky zaplatit.

Kolagen se využívá v medicíně k odstranění bolesti kloubů

kolagen
Kolagenové injekce: opravdu jsou účinné

Kolagen v kombinaci s fytofarmaky činí doslova zázraky. Lidé trpící bolestivými kontrakcemi svalů jsou tak v lepším fyzickém stavu. Samozřejmě se tím pozvedne i psychická stránka. Místem aplikace se tak stávají ramenní, loketní či kolenní klouby. Aplikace v oblasti páteře už jsou také samozřejmostí – bederní či krční. Není to ovšem preventivní řešení, jak vidíte. Je to sekundární léčba bolestí, které vznikají z nějaké příčiny, která v léčbě hraje prim. Léčba kolagenem se tak stává pouze doplňkovou metodou, která tlumí příznaky.

Tags from the story
, , , ,
Written By
More from Darkon
Jak najít skvělého zubaře pro vaše zdraví
Každý z nás ví, jak důležité je udržovat zuby v dobrém stavu....
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *