Cvičíme s Jill 3: Body Revolution

body revolution
Cvičíme s Jill 3: Body Revolution

Milujete dlouhé cvičební programy, ve kterých nemusíte cvičit stejné cviky pořád dokola? V tom případě je program Body Revolution od Jillian Michaels stvořený přímo pro vás.

body revolution
Body Revolution na DVD

Body Revolution je cvičební program na 3 měsíce (90 dní), obsahuje 15 cvičebních videí, které se cvičí podle daného cvičebního kalendáře. Tento program je sice navržen jako program pro naprosté lenochy, kteří se rozhodli vstát z gauče a konečně začít něco dělat se svojí postavou, ale i tak je doporučeno mít aspoň nějakou kondičku, jinak u tohoto programu budete zoufalí a rychle vás přestane bavit.

Program je rozdělen na 3 fáze:

  1. fáze je určena pro úplné začátečníky.
  2. fáze je obtížnější než první, protože obsahuje komplikovanější variace cviků a je doporučována jako start těm, kteří již odcvičili buď 30 Day Shred, nebo Ripped in 30.
  3. fáze je ze všech nejtěžší. Pokud jste již odcvičili dva již zmiňované programy a cítíte se dostatečně silní na tuto fázi, směle se do ní pusťte.
body revolution
Ukázka z 3. fáze

V tomto programu si na vás Jill nachystala opět nějakou tu novinku. Necvičíte pouze s ní a jejími dvěma cvičenkami, ale rovnou s celou skupinou, což je úžasné a může vám to pomoci při motivaci, když cvičení chcete vzdát. Tito cvičenci používají nejen podložku, kterou již známe z předcházejících programů, ale i různě těžké činky a jakýsi rezistanční kabel. Ten však lze nahradit obyčejnou gumou na aerobic.

body revolution
Jill a její parta se radují vždy po dokončení cvičení

 

Pokud si tento trénink objednáte na DVD, které se prodává výhradně na stránkách Jill, dostanete spolu s DVD sadou i 4 booklety s návody jak cvičit, jak správně jíst a sedmi-denní jídelníček na zrychlení metabolismu (vše je bohužel v angličtině a o české verzi se nelze nikde dozvědět). V balíčku dále najdete i již zmíněný rezistanční kabel, záložku do knížky a členství na portálech věnujících se hubnutí.

body revolution
Ukázka z 3. fáze

Tento program má navržen i takzvaný nultý týden, kdy cvičíte dvakrát denně. Tento týden však není povinný odcvičit. Je doporučován především lidem, kteří s cvičením začínají a potřebují si vybudovat aspoň nějakou fyzičku.

Záleží na vás zda tento program odcvičíte poctivě celý, vyberete si z něj určité workouty nebo jej zcela přeskočíte.

Written By
More from HnK
Vaginální mykóza: strašák všech žen
Vaginální mykóza je v současnosti problém, se kterým se ženy musí potýkat...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *