Cvičíme s Jill 6: Shred It with Weights

Shred It with Weights
Cvičíme s Jill 6: Shred It with Weights

Už jste trošku zběhlí ve fitness a rádi byste vyzkoušeli jiný typ cvičení než posilování s vlastní váhou nebo kardio trénink? Právě pro vás je určen program Shred It with Weights.

Shred It with Weights
Program na DVD

Možná pro vás bude lehce zastrašující, když uvidíte Jill s kettlebell v rukách, ale není se čeho bát. Tuto cvičební pomůcku si zamilujete a tento program také. Je totiž jiný, vnese vám do cvičení novinky a spoustu obměn než jste doposud znali.

Jill vytvořila dva tréninky po necelých 30 minutách. Oba dva jsou k dostání na DVD. Jill už znáte s činkami v rukách, znáte již nějaké její workouty, ale když nastane situace, že má v rukách kettlebell, cvičení rázem dostane jiný náboj.

Jelikož Jill myslela na všechny, kteří kettlebell budou držet poprvé v ruce, vytvořila 10 minutové instruktážní video. V něm se dozvíte jak přesně s kettlebell cvičit. Mnoho z vás si řekne, že není důležité vidět jak se tato pomůcka používá a že to odkoukají ze samotného tréninku. Bohužel tomu tak není. Instruktážní video doporučuji shlédnout, protože cvičení s kettlebell není žádná sranda. Jill s vámi projede držení těla, držení ramen, nohou a i lidé neholdující anglickému jazyku pochopí, co je dobře a co ne. Jill totiž předvádí i špatné držení těla a ukazuje, jak má postoj u kterého cviku vypadat.

Shred It with Weights
Ukázka cvičení

Jill údajně používá 9 kg kettlebell, který je navíc nastavitelný. Pro začátečníky jistě postačí 4 kg. Pokud si však kvůli jednomu programu nechcete kupovat kettlebell nebo se bojíte, že si tento trénink zacvičíte jednou a přestane vás bavit, dá se kettlebell nahradit i stejně těžkou činkou. Pokud si však vezmete činku s malou váhou, nebude pro vás program žádnou výzvou.

Tento trénink nemá již známý 3-2-1 systém, neobsahuje žádné kardio bloky a při posilovací části půjde o naprosto jinou sestavu s jinou zátěží i typem tréninku, než na který jste doposud od Jill byli zvyklí. Těžší činka nebo kettlebell bude při tomto tréninku dávat smysl.

První level je určen pro lidi, kteří s kettlebell začínají. Cviky se zdají sice velice jednoduché, ale opak je pravdou. Zátěž vám postupem času v rukách tak ztěžkne, že opět budete Jill proklínat. Po celou dobu tréninku totiž nepustíte kettlebell z rukou.

Shred It with Weights
Ukázka cvičení

Druhý level je samozřejmě náročnější než první. Seznámíte se s jinými cviky, které v prvním levelu nejsou. Některé z nich jsou velmi náročné, ale některé by zvládl i naprostý začátečník. Největší výzvou by pro vás mohly být kliky na kettlebellu. Jill je sice zvládá bez pokleku, ale cvičící na pokročilém postu už po dvou opakováních nemohla, klekla a pokračovala z dřepu.

V tomto programu najdete výsledky, kterých chcete dosáhnout a které jdou rychle vidět. Proto neváhejte a určitě si tento program zacvičte.

Written By
More from HnK
Děrované brýle: bezbolestné zlepšení zraku
Chcete dopřát úlevu svým unaveným očím a užít si čtení, psaní nebo...
Čtěte více
Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *